Наказ Державіаслужби від 08.09.2016 №714 "Про прийняття рішення про видачу ліцензії з перевезення пасажирів повітряним транспортом"

ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
(ДЕРЖАВІАСЛУЖБА)
НАКАЗ
08.09.2016   № 714

Про прийняття рішення про
видачу ліцензії з перевезення
пасажирів повітряним транспортом

Відповідно до статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», пункту 22 постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та заяви ТОВ «АНДА ЕЙР» від 30.08.2016 № 123/1,
НАКАЗУЮ:
1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом ТОВ «АНДА ЕЙР».
2. Департаменту авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва (Коршук С.М.) повідомити ТОВ «АНДА ЕЙР» про прийняте рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом.
3. Управлінню справами (Журавльов М.О.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Державіаслужби.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова                                                                                                                                  О.В. Більчук

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua