Наказ Державіаслужби України від 05.12.2005 № 920 "Про затвердження Правил медичного забезпечення і контролю польотів цивільної авіації України"

Державна служба України
З нагляду за забезпеченням безпеки авіації
(Державіаслужба)

НАКАЗ
м. Київ
05.12.2005  № 920


зареєстровано Міністерством юстиції України
19.01.2006 року за № 44/ 11918


Про затвердження Правил медичного
забезпечення і контролю польотів
цивільної авіації України


На виконання Указів Президента України від 11.06.98 № 615 „Про затвердження Стратегії інтеграції України до Європейського Союзу” та від 15.07.04 № 803 „Про Державну службу України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації“, а також з метою приведення вимог щодо підготовки льотного складу цивільної авіації України відповідно до стандартів Європейського Союзу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила медичного забезпечення і контролю польотів цивільної авіації України (далі - Правила), що додаються.

2. Директору департаменту сертифікації авіаційного персоналу та навчальних закладів (Лісняк О.І.):

2.1. Забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

2.2. Довести Правила до відома організацій, зареєстрованих на території України, що здійснюють медичне забезпечення авіаційної діяльності в цивільній авіації України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Колiсника А.А.Голова  Державіаслужби                                                                    М.О. Марченко


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua