Наказ ДержавіаслужбиУкраїни від 22.02.2012 №140 "Про схвалення Методичних рекомендацій з розробки та впровадженню Плану управління небезпеками, що створюються представниками дикої природи у зоні аеродрому"

Наказ від 22.02.2012 №140

Про схвалення Методичних рекомендацій
з розробки та впровадженню Плану управління
небезпеками, що створюються представниками
дикої природи у зоні аеродрому


Відповідно до Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 398, з метою імплементації вимог Додатку 14 «Аеродроми» до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію, Керівництва з аеропортових служб, Частина 3 «Небезпека, що створена птахами та методи її зниження» (ІСАО, Doc 9137), Керівництва з системи обміну інформацією ІКАО про зіткнення з птахами (IBIS) (ІКАО, Doc 9332), Рекомендованої практики Міжнародного комітету з зіткнень повітряних суден з птахами «Стандарти для аеродромів з контролю за птахами/дикими тваринами (International Birdstrike Committee, Recommended Practices, Standards For Aerodrome Bird/Wildlife Control)», а також з метою надання методичних рекомендації щодо розробки та впровадженню аеропортами плану управління небезпеками, що створюються представниками дикої природи у зоні аеродрому, передбаченого пунктом 13 наказу Державної авіаційної служби України від 22.07.2011 № 118 «Про впровадження системи управління ризиками зіткнень повітряних суден з птахами у зоні аеродрому»,

Н А К А З У Ю:

1. Схвалити Методичні рекомендації з розробки та впровадженню Плану управління небезпеками, що створюються представниками дикої природи у зоні аеродрому, що додаються.

2. Координатору з контролю за птахами Державіаслужби України до 10.03.2012 організувати проведення засідання з залученням представників аеропортів, авіакомпаній, ДП «Украерорух», експертних організацій та інших зацікавлених сторін з метою створення робочої групи для аналізу небезпек, пов’язаних з птахами/дикими тваринами.
3. Департаменту авіаційних перевезень та аеропортів:

3.1. Довести цей наказ до відома експлуатантів аеропортів (аеродромів, вертодромів, злітно-посадкових майданчиків), експлуатантів повітряних суден (авіакомпаній) та провайдерів аеронавігаційного обслуговування.

3.2. Забезпечити опублікування цього наказу на офіційному сайті Державної авіаційної служби України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника голови Державіаслужби України О.В. Гречка.


Голова
Державіаслужби України                                                                         А.А. Колісник

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua