Перелік документів для надання статусу учасника бойових дій працівникам Державіаслужби, які брали безпосередню участь в АТО

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» для надання статусу учасника бойових дій працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення керівники підприємств, установ, організацій зобов’язані у місячний строк після завершення особами виконання завдань антитерористичної операції подати на розгляд міжвідомчій комісії довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції та документи, які є підставою для надання особам статусу учасника бойових дій.
З метою організації роботи щодо визначення учасниками бойових дій працівників Державіаслужби, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у Державіаслужбі наказом від 13.10.2014 № 658 утворена Комісія Державної авіаційної служби України з питань розгляду матеріалів про визначення статусу учасників бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (далі – Комісія).
Працівники Державіаслужби для визначення їх учасниками бойових дій після завершення виконання завдань антитерористичної операції в  районах її  проведення подають на розгляд Комісії такі документи:
1. Заяву про визнання учасниками бойових дій.
2. Витяги із наказів (Про відрядження працівника) про убуття (прибуття) до Державіаслужби після виконання завдань антитерористичної операції.
3. Копії посвідчень про відрядження.
4. Документи, що були підставою для прийняття Головою Державіаслужби рішення про направлення працівника у таке відрядження.
5. Інші документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції (витяги з наказів, директив, розпоряджень, журналів бойових дій, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень).
Документи до Комісії подаються в паперовому вигляді.
Всі копії документів повинні бути завірені підписом працівника відділу роботи з персоналом та соціального забезпечення  та скріплені гербовою печаткою.
Всі документи, які подаються до Комісії передаються до архівних установ України для тривалого (до 50 років включно) зберігання у повному обсязі на державне зберігання. Для їх оформлення використовувати аркуші паперу формату А4 (210?297 міліметрів). Документи повинні мати поля: не менше 30-35 міліметрів – ліве; 10-15 міліметрів  – праве; 20-25 міліметрів – верхнє та нижнє.
Комісія вивчає документи і направляє їх на розгляд до міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасників бойових дій, а у разі відсутності підстав, які підтверджуються документами, повертає їх працівнику з метою подальшого доопрацювання.


Начальник управління роботи з персоналом,
мобілізаційної підготовки, цивільного захисту,
охорони праці та соціального забезпечення                                                                 О.П. Дробенко
 Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua