Тренінг курс з теоретичних та практичних аспектів імплементації вимог Part-M, визначених Регламентом ЄС № 1321/2014

У період з 3 по 7 жовтня 2016 відбувся візит експертів AESA  (Мадрид, Іспанія) до Державної авіаційної служби України (ДАСУ) в рамках проекту ЄС Твіннінг «Наближення законодавства України в галузі сертифікації аеродромів/аеропортів та льотної придатності до відповідних норма та стандартів ЄС» за напрямком компоненту В «льотна придатність».

Відповідно до Робочого плану проекту «Зміцнення технічного потенціалу ДАСУ у сфері льотної придатності», місія була направлена на теоретичні та практичні аспекти імплементаційних вимог Part-M – підтримання льотної придатності визначених Регламентом ЄС № 1321/2014. (Commission Regulation (EU) No 1321/2014 on the continuing airworthiness of aircraft and aeronautical products, parts and appliances, and on the approval of organisations and personnel involved in these tasks)
 
Під час місії експерти провели навчальний курс і продемонстрували низку презентацій з питань Part М. До даного тренінгу були залучені представники департаменту льотної придатності та сектору управління ризиками.

Курс проводили наступні короткотермінові експерти проекту Твіннінг:
Fernando Martinez Molina  (AESA)   
Francisco Javier Cabrera Espinos (AESA)      
Фотоматеріали
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua