Тренінг курс з теоретичних та практичних аспектів застосовування вимог ЄС з питання послуг наземного обслуговування та провайдерів наземного обслуговування.

У період з 17 по 21 жовтня 2016 відбувся візит експертів AESA  (Мадрид, Іспанія) в галузі сертифікації аеропортів/аеродромів в рамках проекту ЄС Твіннінг «Наближення законодавства України в галузі сертифікації аеродромів/аеропортів та льотної придатності до відповідних норма та стандартів ЄС» до  Державної  авіаційної служби України.
Відповідно до Компоненту А, Робочого плану проекту «Підвищення рівня правової роботи та компетенції технічного персоналу ДАСУ в сфері аеродромів/аеропортів»  метою даного візиту іспанських експертів була підготовка працівників ДАС України з питань теорії і практики застосовування вимог ЄС в питання провайдерів наземного обслуговування  та послуг наземного обслуговування (експлуатація, SMS та тренінг).

Під час даної місії короткотермінові експерти проекту Твіннінг провели навчальний курс і продемонстрували низку презентацій з вищезазначених питань.

До даного тренінгу були залучені спеціалісти управління сертифікації аеродромів/аеропортів ДАС України
Даний тренінг курс проводили наступні короткотермінові експерти проекту Твіннінг:
Adrian Muelas Gil    (AESA)                 
 Borja Gutierrez Mantilla   (AESA)                             
Jacob Garcia Alcarria       (AESA)                                 
Фотоматеріали
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua