Протокол Переговорів між Україною та ЄС щодо Угоди про Спільний авіаційний простір

Київ, 20-21 липня 2009 р. 

1. Третій раунд переговорів між Україною та ЄС щодо Угоди про Спільний авіаційний простір відбувся в Києві 20-21 липня 2009р.. Список європейської та української делегацій наведений в Додатку I. Зустріч пройшла в дуже конструктивній атмосфері.

2. Обидві сторони досягли значного прогресу у обговоренні проекту тексту Угоди. Результат обговорень наведений в Додатку II до цього Протоколу.

3. Було досягнуто домовленостей, що наступний раунд переговорів відбудеться в Брюсселі у листопаді 2009р. з метою завершення роботи над проектом тексту Угоди. Тим часом, відбуватимуться подальші контакти на технічному рівні для внесення необхідних корегувань в проект тексту, що стосується правових та структурних питань, включаючи Статтю 2 (Визначення).

4. Обидві сторони обговорили Робочі Домовленості між Українськими властями та EASA, так само як і наступні кроки після оціночного візиту з безпеки польотів з боку ЄС в Україну в травні 2009 р.. Стосовно Робочих домовленостей, було погоджено, що якомога швидше повинна відбутися зустріч в Брюсселі та у всякому разі до четвертого раунду переговорів.

За делегацію України                               За делегацію ЄС

О. Давидов                                                         O. Oніді

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua