Інформаційне повідомлення

Фахівцями управління аеродромів та аеропортів департаменту авіаційних перевезень та аеропортів 29.07.2014 року було проведено семінар за темою: «Документи EASA в сфері діяльності аеродромів (аеропортів), питання розроблення та впровадження експлуатантами аеродрому Керівництва аеродрому (вертодрому) та порядок проведення аудиту із застосуванням чеклистів».
У семінарі прийняли участь представники аеропортів Дніпропетровська,  Харкова, Вінниці, Львову, Ужгороду, Одеси, Черкас, Тернополю, Борисполю, а також Кременчуцького льотного коледжу, Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, ДП Антонов та НАУ.
Презентація семінару складалася із двох частин:
теоретичної - представлення та ознайомлення учасників із документами EASA в частині, що стосується діяльності аеродромів/аеропортів та практичної – обговорення проектів документів:
Методичні рекомендації щодо розроблення Керівництва аеродрому (вертодрому);
Порядок роботи із чек листами;
чеклисти оцінки доказових документів та оцінки на місцях Заявника.
Експлуатантам аеродромів запропоновано прийняти участь у експерименті стосовно імплементації Керівництва аеродрому (вертодрому) та здійснення самооцінки. З цією метою було представлено звернення Директора департаменту авіаційних перевезень та аеропортів С.М. Коршука та форму відповідної заяви, що додаються нижче.
Учасники семінару, відмічаючи значення таких семінарів, запропонували у подальшому проводити такі семінари на регулярній основі, продовж двох днів.

Учасники семінару отримають Свідоцтво.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua