Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Державна авіаційна служба України ( Державіаслужба )
з 15 червня 2011 року
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Назва структурного підрозділу

Повна назва вакантної посади

1

Керівництво

Помічник голови

2

Департамент льотної придатності повітряних суден та сертифікації типу авіаційної техніки

Заступник начальника управління – начальник відділу сертифікації організацій з технічного обслуговування управління підтримання льотної придатності повітряних суден.


Начальник відділу, заступник начальника відділу реєстрації та інспектування повітряних суден управління підтримання льотної придатності повітряних суден


Начальник відділу, головний спеціаліст відділу авіації загального призначення управління сертифікації типу авіаційної техніки та її виробництва


Завідувач сектору угод з льотної придатності


Головний спеціаліст відділу сертифікації організацій з технічного обслуговування управління підтримання льотної придатності повітряних суден

3

Департамент перевезень та аеропортів

Головний спеціаліст відділу аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення - Координаційний центр пошуку та рятування управління авіаційних перевезень та ліцензування

4

Режимно-секретний сектор

Головний спеціаліст


Відповідно до порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад державних службовців встановлюються такі основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

вища освіта відповідного фахового спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або бакалавра.
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу роботи з персоналом Державіаслужби такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4X6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  • відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї за минулий рік;
  • копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену кадровою службою.

Для осіб, яких допущено до конкурсу, з метою об’єктивної оцінки їхніх знань і здібностей перед засіданням конкурсної комісії проводиться іспит на знання ними Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання та протидії корупції», «Повітряний кодекс України» тощо.
У конкурсі можуть брати участь лише громадяни України, які на час конкурсу не досягли граничного віку перебування на державній службі.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється.
Документи надсилати за адресою: 01135, Київ-135, проспект Перемоги, 14. Термін подання заяв – 1 місяць (30 днів) від дня опублікування оголошення.

Інформація щодо конкретних функціональних обов'язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково за тел. 461-53-64, 461-53-62.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua