Фінансові ресурси Державної авіаційної служби України

Державна авіаційна служба України фінансується з Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях (далі – Фонд). До Фонду, що є складовою частиною Державного бюджету України, надходять кошти (державні збори) за сертифікацію, реєстрацію, перереєстрацію об’єктів та суб’єктів авіаційної діяльності та супроводження їх діяльності; за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України; за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України, та інших надходжень визначених статтею 12 Повітряного кодексу України.
Фінансування здійснюється згідно затвердженого кошторису за кодом програмної класифікації видатків 3108010 «Керівництво та управління у сфері авіаційного транспорту» визначеної Законом України «Про Державний бюджет України на 2011 рік». Кошторис затверджений Головою Державної авіаційної служби України та погоджений Міністерством фінансів України.
Відповідно до Повітряного кодексу України кошти використовуються на утримання штату працівників Державної авіаційної служби України, у тому числі на придбання предметів, матеріалів, обладнання, обмундирування, на оренду, поточний ремонт, послуги зв’язку; фінансування загальнодержавних програм; забезпечення авіаційної безпеки та безпеки польотів; фінансування робіт з розслідування авіаційних подій; видатки на відрядження; оплату комунальних послуг; витрати на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; фінансування витрат на членство та участь України у міжнародних авіаційних організаціях; фінансування витрат на проведення наукових досліджень, розроблення авіаційних правил, стандартів, технологій та інших нормативних документів та на інші видатки пов’язані з виконанням функцій визначених Положенням про Державну авіаційну службу України.
Законом України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» витрати Державної авіаційної служби України визначені в сумі 72 640,0 тис. грн.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua