Державна авіаційна служба України ( Державіаслужба ) з 27 грудня 2011 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2007 № 272 оголошує конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої-третьої категорії

 
- Голови Державіаслужби України;
- першого заступника Голови Державіаслужби України;
- заступника Голови Державіаслужби України.

До участі у конкурсі допускаються особи, які: є громадянами України; вільно володіють державною мовою; мають повну вищу освіту; мають стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менш як п'ять років та займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче четвертої категорії.

    Особи,  які  виявили  бажання  взяти  участь  у  конкурсі, подають до конкурсної комісії Державіаслужби такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;
         - копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
         - заповнену особову картку форми П-2 ДС;
- фотокартку розміром 4 х 6 сантиметрів.

 Строк подання документів – протягом 30 днів після опублікування оголошення. Про дату, місце і час проведення співбесіди претендентів на зарахування до кадрового резерву буде додатково проінформовано відділом роботи з персоналом та соціального забезпечення Державіаслужби.
 Документи надсилати за адресою: Державіаслужба України проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135. Додаткова інформація щодо умов проведення конкурсу за тел. (044) 461-53-64;  461-53-62.

конкретних функціональних обов'язків та умов оплати праці надається відділом роботи з персоналом та соціального забезпечення Державіаслужби за тел. 461-53-64, 461-53-62.

Строк прийняття документів – протягом 30 календарних днів після опублікування оголошення. Про дату, місце і час проведення співбесіди претендентів на зарахування до кадрового резерву буде проінформовано додатково. Документи надсилати за адресою: Державіаслужба України проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135. Додаткова інформація щодо умов проведення конкурсу за тел. (044) 461-53-64; 351-47-96.Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua