Інформаційне повідомлення

 23 лютого 2017 року Державною авіаційною службою України було проведено Методичне заняття за участю представників Державіаслужби, Украероруху, авіакомпаній та експлуатантів аеродромів (аеропортів).  
Мета заходу: «Гармонізація зусиль з інформування користувачів повітряного простору щодо аеронавігаційної інформації, яка публікується в Об’єднаному пакеті аеронавігаційної інформації (ОПАНІ), в контексті переходу на електронний англійсько-український форматОПАНІ».
 Питання, що розглядалися на заняттях:
1. Структура, формат і наповнення елементів ОПАНІ в контексті переходу на електронний англо-український формат надання публікацій елементів ОПАНІ закордонним і національним користувачам.
2. Дорожня карта ІКАО щодо переходу від САІ до УАІ та її реалізація в Україні.
3. Укладання формальних домовленостей з постачальниками даних.
4. Впровадження електронних даних про місцевість і перешкоди на території України для потреб аеронавігації.
 5. Вимоги міжнародних і національних документів щодо порядку підготовки й видання NOTAM.
 6. Порядок подання, розгляду і погодження змін до ІВП (ІВПП). Вимоги діючих національних нормативних документів та існуюча практика.
 7. Управління якістю продукції та послуг САІ.
 8. Проект Методики з розробки Інструкції з виконання польотів на аеродромі, вертодромі, постійних ЗПМ, пунктах запуску куль-пілотів та Інструкції з використання повітряного простору полігонів, кар’єрів, пунктів запуску метеорологічних радіозондів та пунктів проведення стрільб.
Учасники нарадиприйняли до уваги надану інформацію.

Фотоматеріали
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua