Наказ Про затвердження Правил сертифікації авіаційних навчальних закладів цивільної авіації з підготовки льотного складу в Україні

НАКАЗ

Про затвердження Правил сертифікації
авіаційних навчальних закладів цивільної
авіації з підготовки льотного складу в Україні

Відповідно до Указів Президента України від 11.06.1998 № 615 “Про затвердження Стратегії інтеграції України до Європейського Союзу” та від 15.07.2004 № 803 “Про Державну службу України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації“, а також з метою приведення вимог щодо підготовки льотного складу цивільної авіації України відповідно до стандартів Європейського Союзу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила сертифікації авіаційних навчальних закладів цивільної авіації з підготовки льотного складу в Україні (далі - Правила), що додаються.

2. Директору департаменту сертифікації авіаційного персоналу та учбових закладів (Лісняк О.І.):

2.1. Забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому чинним законодавством порядку.

2.2. Довести Правила до відома всіх зацікавлених організацій, зареєстрованих на території України, що здійснюють льотну експлуатацію цивільних повітряних суден та підготовку льотного складу.

2.3. До 31.12.2005 провести перевірку сертифікованих авіаційних навчальних закладів цивільної авіації з підготовки льотного складу в Україні щодо відповідності їх вимогам Правил.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Колiсника А.А.

Голова
М.О.Марченко
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua