Робоче засідання групи експертів у сфері охорони довкілля від впливу повітряного транспорту АNCAT/85

     Державна авіаційна служба України запрошує фахівців взяти участь у робочому засіданні групи експертів у сфері охорони довкілля від впливу повітряного транспорту АNCAT/85 за планом діяльності Європейської конференції цивільної авіації (ECAC), яка відбудеться 26-27 листопада 2013 року на базі Національного авіаційного університету. Більшість з експертів ANCAT є членами Комітету ІСАО з охорони навколишнього природного середовища (САЕР), тому рішення таких засідань мають значення при опрацюванні нових документів та їх обговоренні/затвердженні на САЕР
     Під час засідання планується обговорення результатів роботи 38-ї Асамблеї ІСАО, останні напрацювання ІСАО та САЕР в галузі стандартів на емісію СО2, зважених часток, паливну ефективність повітряних суден та використання альтернативних видів палив.
     Враховуючи вищезазначене, просимо в термін до 15.11.2013 р. визначитись щодо повноважних представників для участі у зазначеній нараді.
     За додатковою інформацією звертатись до Грасько О.О. - головного спеціаліста відділу розвитку та екологічної безпеки аеропортів Департаменту авіаційних перевезень та аеропортів (e-mail: grasko@avia.gov.ua, тел./факс 351-56-32).

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua