Звіт про результати публічного громадського обговорення частини IV PART МЕD проекту Авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації»

 27 вересня 2016 року Державіаслужба провела громадське обговорення частини IV PART МЕD проекту Авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації».
Під час обговорення  розглянуто  процедурні  питання  частини IV PART МЕD  зазначеного  документу з керівниками авіаційних медичних центрів і авіаційними медичними екзаменаторами (15 учасників загалом).
Зокрема:
1. Строки  дії   медичних сертифікатів 1, 2 класу та бортпровідників.
2. Вимоги  до авіаційно-медичних центрів (АМЦ) та авіаційно-медичних екзаменаторів(АМЕ), лікарів загального напряму (ЛЗН) медичних фахівців із охорони праці (МОП).
3. Періодичність та  повнота проведення медичних обстежень.
Були розглянуті основні вимоги  частини  PART- МЕD та медичні аспекти  частин  ARA та ORA. Обговорювалась структура проекту Авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації»,  її розбіжності  з діючими АПУ України. Керівники  АМЕ зауважили  щодо неточностей в  трактуванні   деяких  медичних визначень.
Також були обговорені  терміни введення в дію нових АПУ та перехідний термін для підготовки установчої та звітної документації. Всі присутні висловили побажання найскорішого введення даних авіаційних правил в Україні.
За результатами обговорення учасники прийняли рішення про необхідність  прийняття АПУ з урахування  всіх наданих пропозицій.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua