Звіт про результати публічного громадського обговорення проекту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній»

10 березня 2017 року Державіаслужбою було проведено громадське обговорення проекту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній» (далі – проект наказу).
У обговоренні взяли участь представники Мінінфраструктури, Антимонопольного комітету України, авіакомпаній, юристи, фахівці та експерти авіаційної галузі, а також представники ЗМІ та громадських організацій.
В ході публічного громадського обговорення між учасниками відбувся обмін думками щодо положень проекту наказу та діючих Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній» (далі – Авіаційні правила), затверджених наказом Державіаслужби від 24 жовтня 2014 року № 686, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13 листопада 2014 року за № 1440/26217. Всі учасники погодились з тим, що існує необхідність розробки нової редакції Авіаційних правил з метою усунення існуючих протиріч та створення сприятливих умов для розвитку авіаційних перевезень.
При обговоренні проекту наказу учасниками було підтримано розроблений Державіаслужбою проект наказу, як такий, що сприятиме спрощенню процедури отримання авіаційними перевізниками прав на експлуатацію повітряних ліній та усуненню штучних бар’єрів для доступу до ринку авіаційних перевезень.
За результатами обговорення було вирішено:
1.    В цілому підтримати проект наказу, розроблений Державіаслужбою.
2.    Учасникам обговорення та іншим заінтересованим особам направити до Державіаслужби зауваження та пропозиції до проекту наказу до 24.03.2017 з метою їх подальшого обговорення на наступній робочій зустрічі.
3.    Після узагальнення всіх отриманих зауважень та пропозицій Державіаслужбі провести робочу зустріч з учасниками ринку повітряних перевезень.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua