Наказ Державної авіаційної служби України від 02.03.2015 року №120 «Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

 
Про початок проведення
перевірки, передбаченої
Законом України
«Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 № 1025-р,

Н А К А З У Ю:

1. Провести в Державіаслужбі перевірку, передбачену Законом, окрім Голови Державіаслужби, його заступників, визначивши дату початку проведення перевірки для:
1.1. Керівників структурних підрозділів та їх заступників 10 березня 2015 року.
1.2 Інших посадових і службових осіб 8 червня 2015 року.
2. Визначити управління роботи з персоналом, мобілізаційної підготовки, цивільного захисту, охорони праці та соціального забезпечення відповідальним за проведення перевірки.
3. Управлінню справами забезпечити доведення цього наказу до відома працівників Державіаслужби, шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті Державіаслужби.
4. Керівникам структурних підрозділів Державіаслужби забезпечити ознайомлення працівників підрозділів, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустах для догляду за дитиною та тих, що перебувають на листку непрацездатності) з цим наказом.
5. Працівникам структурних підрозділів Державіаслужби у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Управління роботи з персоналом, мобілізаційної підготовки, цивільного захисту, охорони праці та соціального забезпечення власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або додатком 2.
6. Управління роботи з персоналом, мобілізаційної підготовки, цивільного захисту, охорони праці та соціального забезпечення протягом трьох днів після одержання заяви забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Державіаслужби інформації про початок проходження перевірки особою, копії заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).
7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Голова                                                                                                                         Д.Ю. Антонюк

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua