Види діяльності в авіаційній галузі, що підлягають ліцензуванню

Відповідно до статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» Державна авіаційна служба України здійснює ліцензування виду господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом.

Акти законодавства, відповідно до яких Державіаслужба здійснює ліцензування
Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
Повітряний кодекс України
Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2014 року № 520
постанова Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Видача, переоформлення та анулювання ліцензії за заявою на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом відносяться до адміністративних послуг, які надаються Державіаслужбою.
Інформація щодо адміністративних послуг, що надаються Державіаслужбою, в тому числі порядок їх надання, а також актуальна інформація стосовно виданих ліцензій, розміщені на сайті Державіаслужби в розділі «Адміністративні послуги/Ліцензування».

Ліцензування господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом здійснюється сектором ліцензування і надання прав на експлуатацію повітряних ліній управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва департаменту авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співпобітництва Державіаслужби. Контактний телефон: 044 351 52 52.

Завідувач сектору ліцензування і надання прав на експлуатацію повітряних ліній – Котова Світлана Олександрівна тел. 044 351 55 26.