01 серпня 2014, 15:08

Російські авіакомпанії оштрафовані за порушення правил та порядку використання повітряного простору України

     Державіаслужба України повідомляє, що станом на 31 липня 2014 року за порушення правил та порядку використання повітряного простору України уповноваженими особами Державіаслужби України на російські авіакомпанії накладені стягнення у вигляді штрафів відповідно до законодавства України. Зокрема щодо:
ОАО «Аэрофлот – российские авиалинии» складено 107 постанов про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 14 млн. 552 тис. грн.
ООО «Глобус» складено 45 постанов про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 6 млн. 120 тис. грн.
ООО «ПМА «Шар инк Лтд» складено 2 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.
ОАО «Государственная авиакомпания «224 летный отряд» складена 1 постанова про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 136 тис. грн.
Федеральное Государственное бюджетное учреждение «Специальный летный отряд «Россия» складена 1 постанова про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 136 тис. грн.
ОАО «Ак Барс Аэро» складено 3 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 408 тис грн.
ОАО «Авиакомпания «РусДжет» складено 3 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 408 тис. грн.
ЗАО «Ред Вингс» складено 2 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.
ООО «Авиакомпания «ВИМ-АВИА» складено 8 постанов про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 1 млн. 88 тис. грн.
ООО «Авиапредприятие «Газпромавиа» складено 2 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.
ООО «Атран» складено 2 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.
ООО «Авиакомпания «Центр-Юг» складено 2 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.
ОАО Авиакомпания «Уральские авиалинии» складено 2 постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.
Зазначені постанови надіслані до Державної виконавчої служби України для їх примусового виконання в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження».
Також зазначаємо, що 28.07.2014 державними інспекторами складено понад 600 протоколів про правопорушення у галузі цивільної авіації на ОАО «Аэрофлот – российские авиалинии» на загальну суму понад 81 млн. 600 тис. грн.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua