28 вересня 2016, 15:09

Стандарти ІКАО - основа Авіаційних правил України «Обслуговування/управління аеронавігаційної інформації»27.09.2016 Державіаслужба провела робочу зустріч з представниками суб’єктів авіаційної діяльності для обговорення основних положень Авіаційних правил України «Обслуговування/управління аеронавігаційною інформацією», що набувають чинність 1 жовтня 2016 року.

В нараді прийняли участь представники Державіалужби, Украероруху, Міністерства оборони України, Київгеоінформатики, Громадської спилки «УкрГео»,  Асоціації «Аеропорти України» ЦА, КЛА НАУ, аеропортів/аеродромів України.

На зустрічі були розглянути наступні питання:

  1. Вимоги Авіаційних правил України.
  2. Порядок переходу до публікації об’єднаного пакету аеронавігаційної інформації в електронному форматі англійською та державною мовами.
  3. Система відліку у вертикальній площині та здійснення перерахунку абсолютних висот у відповідності з системою координат WGS-84.
  4. Забезпечення та користування електронними даними про місцевість та перешкоди.
  5. Гармонізація законодавства України в галузі сертифікації аеропортів/ аеродромів України та льотної придатності з відповідними нормами та стандартами ЄС.Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua